قوانین و مقرارات

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه های کاربری افق آریا به دقت ملاحظه فرمایید.

قوانین عمومی :

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های افق آریا مطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک  وقانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

 قیمت گذاری محصولات اٌفق آریا  :

با توجه به اینکه  فروشگاه دارای نماد اعتماد از سازمان توسعه تجارت می باشد و همچنین عضو اتحادیه کشوری کسب وکارهای مجازی می باشد ، امکان نرخ گذاری محصولات  خارج از ضوابط فوق نمی باشد.

تعریف کاربر :

کاربر یا مشتری به شخصی گفته می شود که با اطلاعات کاربری خود که در هنگام ثبت نام درج کرده است ، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات افق آریا اقدام کند..

قوانین و شرایط استفاده از برنامه :

قوانین استفاده از برنامه به این صورت هست که کاربر باید قبل از ثبت سفارش ابتدا ثبت نام نموده و اطلاعاتی شامل نام  ونام خانوادگی ، آدرس و شماره تلفن همراه وارد نماید ، تا در هنگام ثبت سفارش امکان برقراری ارتباط با شخص سفارش دهنده امکان پذیرباشد(درهیچ یک از مراحل ثبت نام و ثبت سفارش از سایت و اپلیکیشن افق آریا نیاز به داشتن و وارد کردن ایمیل نیست ( اختیاری می باشد. ) .

روش های پرداخت وجه:

پردخت وجه سفارش مشتری به دو روش قابل انجام هست اول شخص در هنگام ثبت سفارش وارد درگاه پرداخت برنامه شده و مبلغ سفارش خود را  از طرق یکلی از درگاههای  پرداخت به صورت آنلاین پرداخت نماید و روش دوم پرداخت درب منزل هست که کاربر بعد از ثبت سفارش خود و در  هنگام دریافت کالا درب منزل مبلغ سفارش خود را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه پوز که همراه پیک فروشگاه افق آریا هست پرداخت می نماید.

محدوده ارسال سفارشات فعلا فقط داخل شهر نیشابور و شهرکهای شهرستان نیشابور می باشد.

رعایت حد اقل خرید از فروشگاه اُفق آریا که مبلغ صد هزارتومان می باشد جهت ارسال سفارشات رایگان  الزامی می باشد.

مدت زمان و نحوه حمل وتحویل سفارش :

با توجه به اینکه برنامه دارای زمانبندی سفارش برای انتخاب کاربر هست یعنی کاربر می تواند به انتخاب خود ساعت خاصی را که امکان دریافت سفارش را دارد انتخاب نماید و فروشگاه افق آریا موظف هست که در بازه زمانی که مشتری درخواست کرده است سفارش مشتری را تحویل دهد. که در برنامه افق آریا از ساعت 9صبح لغایت 17 هست .یعنی به صورت ( 9الی 10-10الی 11-11الی12-12الی 13-13الی14-14الی15-15الی16-16الی 17) هست.  قابل ذکر هست افق آریا روزهای جمعه  و تعطیلات رسمی تعطیل می باشد و ارسال ندارد. یعنی کابر می تواند در هر ساعتی از شبانه روز سفارش خود را ثبت نماید منوط به اینکه یکی از بازه های زمانی مذکور را انتخاب نماید. و نیز ارساس سفارشات با پیک مخصوص افق آریا انجام می شود که با توجه به لوگوی نصب شده بر روی وسیله های نقلیه فروشگاه افق آریا ( خودروها ، موتور سیکلت ) کاملا مشخص می باشد.

نوع اجناس فروشگاه اُفق آریا:

اجناس موجود در سایت اُفق آریا  شامل کلیه مواد غذایی (خوار وبار ) ، لبنیات ، نوشیدنی های ، تنقلات ، لوازم خانه ولوازم التحریر ، مواد پروتئینی ، میوه وصیفی جات ، مواد شوینده و بهداشتی ) می باشد و کاربر می تواند با توجه به نیاز خود از اقلام مذکور سفارش بدهد. قابل ذکراست که هدف فروشگاه ، عرضه کالاها  فقط به مصرف کننده نهایی می باشد و امکان فروش و  ارسال کالاها به  صورت عمده و سایر سوپرمارکت ها و فروشگاه ها جهت فروش مجدد نمی باشد و کالاها به تیراژ جهت یک سفارش ارسال نمی باشد)

نحوه صدور و ارسال فاکتور رسمی خرید:

همزمان با بسته بندی سفارش مشتری فاکتوری با توجه به مشخصات خود مشتری که شامل نام و نام خانوادگی و آدرس و شماره تلفن مشتری می باشد به صورت رسمی تنظیم می شودو که دارای تمام آیتم هایی هست که خود مشتری انتخاب و ثبت سفارش نموده است . و هنگام تحویل سفارش همزمان فاکتور فروشگاه افق آریا نیز با مهر و سربرگ فروشگاه و مشخصلات فروشگاه به مشتری تحویل داده می شود.

شرایط مرجوعی کالا:

مرجوعی کالا تا 72 ساعت پس از دریافت و تحت شرایط زیر قابل قبول است .
1- تاریخ انقضای محصول گذشته است.
2- عدم سلامت ظاهری محصول در هنگام تحویل ( شکستگی ، پارگی، له شدگی، و …)
3-عدم تطابق محصول با کالای روی سایت و فاکتور .

4-عدم کیفیت مطلوب و مورد نظر خریدار.

شرایط پذیرش مرجوعی به این صورت هست:

1-بسته بندی کالا درهنگام مرجوعی باید کاملا سالم بوده و قابل عرضه مجدد باشد . کالاهایی که باید در یخچال نگهداری شود وفاسد شدنی است دارای دوره مصرف کوتاهی هست و محدودیت تاریخ نیز در شرایط قابل فروش بودن موثر است.

هرگونه سوال و یا ابهامی در مورد شرایط فروشگاه و راهنمایی جهت ثبت سفارش می توانید با شماره ثابت فروشگاه تماس بگیرید.

42217353